ماندگاری هایفوتراپی


ماندگاری هایفوتراپی وابسته به عوامل مختلفی است. این روش درمانی برای افزایش ساخت کلاژن توسط پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. با افزایش سن، ساخت کلاژن در پوست انسان کاهش پیدا می‌کند و باعث ایجاد چین و چروک و مشکلاتی در پوست خواهد شد. افراد زیادی هستند که خواهان یک پوست سالم و شاداب هستند و از روش‌های درمانی مختلف برای این کار استفاده می‌کنند. هایفوتراپی به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای این کار در افراد مختلف نتایج گوناگونی دارد. گاهی اوقات روش درمانی با ماندگاری شش ماهه و گاهی هم با ماندگاری ۲ ساله خود می‌تواند اثرات بسیار مثبتی روی پوست افراد ایجاد کند. با مجموعه آراکام همراه شوید تا اطلاعات بیشتری درباره این روش درمانی در اختیار شما قرار دهیم.

چه فاکتورهایی در ماندگاری هایفوتراپی تاثیر دارند؟

از فاکتورهای تاثیرگذار بر ماندگاری هایفوتراپی می‌توان به سن افراد اشاره کرد. عوامل دیگری هستند. که در ماندگاری هایفوتراپی تاثیر دارند در ادامه این عوامل را برای شما شرح خواهیم داد.

ماندگاری هایفوتراپی

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انواع خدمات پوست و مو، می‌توانید با متخصصان کلینیک آراکام در تماس باشید.

پاسخ بیولوژیکی

از دیگر عوامل در ماندگاری هایفوتراپی می‌توان به پاسخ بیولوژیکی اشاره کرد. واکنش بدن افراد به هایفوتراپی متفاوت است و در برخی افراد فرایند کلاژن‌سازی بسیار زیاد و در برخی بسیار کم انجام می‌شود. از آنجایی که متابولیسم بدن افراد با یکدیگر متفاوت است نتیجه ماندگاری هایفوتراپی هم متفاوت می‌شود.

سن افراد

نتیجه این روش درمانی با سن افراد رابطه مستقیم دارد و به آن وابسته است. هایفوتراپی بدن را تحریک به تولید کلاژن می‌کند. هرچه سن انسان کمتر باشد این تولید بیشتر خواهد بود و هایفوتراپی با موفقیت بالاتری همراه خواهد شد. بسیاری از پزشکان برای افراد زیر ۴۰ سال هایفو را سالی یک بار انجام می‌دهند. هرچه سن فرد بیمار بیشتر باشد باید تعداد جلسات درمانی آن را افزایش داد.

میزان افتادگی پوست

 از عوامل موثر دیگر می‌توان به میزان افتادگی پوست اشاره کرد. اگر پوست افراد افتادگی کمتری داشته باشند هایفوتراپی طولانی‌تر خواهد شد برای افرادی که دارای افتادگی شدید در پوست خود هستند باید جلسات بیشتری برای این کار در نظر گرفته شود. در صورتی که افتادگی پوست انسان بسیار شدید باشد پزشکان از روش‌های دیگر برای رفع افتادگی پوست و جوانسازی آن استفاده می‌کنند.

سبک زندگی

اگر یک سبک زندگی سالم داشته باشید، می‌توانید در ماندگاری هایفوتراپی موثر شوید. تغذیه سالم، نوشیدن آب کافی و خواب هم تاثیر زیادی در تولید کلاژن و هایفوتراپی دارد. اگر تا امروز سبک زندگی مناسبی نداشتید بهتر است برای دریافت بهتر هایفو سبک زندگی خود را تغییر دهید تا بدن شما در اولین روزهای درمان بتواند تولید کلاژن را آغاز کند.

دستگاه هایفوتراپی

اینکه پزشک شما از چه نوع دستگاه برای هایفوتراپی استفاده کند اهمیت زیادی در ماندگاری آن خواهد داشت. روش انجام هم در این زمینه موثر است. در صورتی که پزشک قدرت دستگاه و تعداد شات‌ها را در مکان‌های مختلف صورت و با توجه به پوست شما به درستی تشخیص دهد ماندگاری این روش درمانی افزایش خواهد یافت. اگر شما یک پزشک مناسب را برای این کار انتخاب کنید و او از یک دستگاه مناسب برای هایفوتراپی استفاده کند بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

ماندگاری هایفوتراپی

راهکارهای افزایش و ماندگاری هایفوتراپی

برای افزایش و ماندگاری هایفوتراپی باید به نکات مختلف توجه داشته باشید. انجام مراقبت‌های پس از هایفوتراپی، تغذیه سالم و استفاده از مکمل کلاژن و هیدراته نگه داشتن پوست تاثیر زیادی در افزایش عملکرد و ماندگاری آن خواهد داشت.

 • افزایش مراقبت‌ها پس از هایفوتراپی

شما باید به مراقبت‌های پس از انجام هایفوتراپی توجه زیادی داشته باشید. بعد از انجام این روش درمانی از مصرف نوشیدنی‌های الکلی خودداری کنید. پس از انجام این کار مصرف کافئین و نیکوتین باید به حداقل خود برسد تا التهاب در پوست شما ایجاد نشود. از مراقبت‌های دیگر می‌توان به عدم استحمام با آب گرم و قرارگیری در سونا اشاره کرد.

 • استفاده از مکمل کلاژن

از آنجایی که هایفوتراپی به ایجاد کلاژن در پوست کمک می‌کند باید به تغذیه خود توجه کنید. شما می‌توانید موادی را مصرف کنید که در تولید کلاژن تاثیر داشته باشند. مکمل کلاژن تاثیر زیادی در موفقیت هایفوتراپی دارد. در صورتی که این مکمل‌ها کیفیت بالایی داشته باشند هیچ آسیبی به بدن شما وارد نخواهند کرد؛ بنابراین در انتخاب مکمل دقت کنید.

 • هیدراته نگه داشتن پوست

پس از استفاده از روش درمانی هایفوتراپی حتماً مقدار زیادی آب بنوشید. مصرف زیاد آب باعث دفع سموم و مواد زائد از بدن شما می‌شود. مصرف آب باعث هیدراته نگه داشتن پوست و ماندگاری بیشتر هایفوتراپی خواهد شد.

هایفوتراپی باید توسط چه کسی انجام شود؟

هایفوتراپی باید توسط شخصی انجام شود که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. شما می‌توانید با انتخاب مجموعه ما این روش درمانی را توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام دهید. علاوه بر انجام هایفوتراپی در مجموعه ما، روش‌های درمانی دیگر هم برای مراجعه کنندگان ارائه می‌شوند. در مجموعه ما از دستگاه بسیار پیشرفته rf2 جهت کاهش چربی در نقاط مختلف بدن استفاده می‌شود. شما با انتخاب مجموعه ما می‌توانید از خدمات بسیار متنوع زیبایی و درمانی با هزینه مناسب بهره‌مندشوید.

ماندگاری هایفو چقدر است؟

تاثیر هایفو روی صورت چیست؟

از آنجایی که هایفوتراپی به عنوان یک روش ایمن و بی‌خطر در میان روش‌های زیبایی شناخته می‌شود موردتوجه افراد زیادی به خصوص بانوان قرار گرفته است. از مهمترین تاثیرات این روش درمانی روی پوست صورت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین رفتن چروک‌ها در تمامی نواحی صورت، گردن و حتی پوست بدن
 • سفت شدن و محکم‌تر شدن پوست بدن و صورت
 • لیفت پوست؛ به خصوص در افرادی که به علت افزایش سن دچار افتادگی پوست هستند
 • لیفت تمامی اجزای صورت از جمله گونه، غبغب، ابرو، پلک و …
 • زاویه‌سازی فک و گونه
 • روشن شدن رنگ پوست
 • از بین رفتن برخی از مشکلات پوستی مانند جای جوش، زخم، اسکار، بخیه و…
 • ترمیم خط چانه
 • ترمیم طرح لبخند
 • ترمیم خط اخم
 • کشیدگی چشم
 • کشیدگی پلک
 • از بین رفتن جوش‌های چربی روی پوست صورت

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انواع خدمات پوست و مو، می‌توانید با متخصصان کلینیک آراکام در تماس باشید.

سخن پایانی

همانطور که در این مطلب توضیح دادیم یکی از روش‌های درمانی و زیبایی برای افزایش تولید کلاژن در پوست استفاده از هایفوتراپی است. در این روش از یک دستگاه مشخص برای رفع چین و چروک و آسیب‌های پوست استفاده می‌شود. با رعایت نکات مختلف پیش و پس از انجام هایفوتراپی می‌توان به ماندگاری و موفقیت آن کمک زیادی کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تخفیف باورنکردنی

لیزر کندلا را با ۲۵٪ تخفیف انجام دهید!

شماره تماس نوبت دهی: