جستجو

دستگاه درما ری

دستگاه درما ری

درما-ری (Dream Ray) یک دستگاه درم ابرژن فراصوتی بوده که هم مناسب برای استفاده در خانه‌‌ می‌باشد و هم کاربردی حرفه‌ای دارد. در این دستگاه با کمک خصیصه الکترونیکی فراصوتی، یون‌ها، حباب‌های بسیار ریز با سرعت بالا تولید‌‌ می‌نماید که کمک به تمیز کردن، جوانسازی و تغذیه پوست شما‌‌ می‌نماید.

دستگاه درما-ری اولتراسونیک یکی از به روزترین فناوری‌های لایه‌برداری و پیلینگ پوست است که توسط اغلب متخصصین پوست به کار می‌رود. این درمان ایمن و بدون درد از طریق استفاده از کاردک مخصوص انجام می‌شود، به طوریکه بعد از استفاده پوست تمیزتر، سالم‌تر و شفاف‌تر به نظر می‌رسد و محصولات مراقبت از پوست بهتر از قبل جذب پوست شده و همچنین باعث لیفت صورت می‌شود یعنی شما‌‌ می‌توانید با فشار دادن فقط یک دکمه، از سه کارکرد مختلف که تمام نیازهای زیبایی شما را برآورده‌‌ می‌نماید، بهره‌مند شوید.

 

 

سه کارکرد این دستگاه

 

پاکسازی و لايهبرداری (peeling & cleansing)

در اين حالت پاکسازی غدد تعريق و کمدون (جوش سر سياه) و لايه‌برداری انجام می‌شود. در اين حالت آثار بجای مانده از لوازم آرايشی از زير پوست بيرون کشيده شده و سلول‌های مرده سطح پوست از آن جدا مي‌شوند. اين دستگاه با ويبره اولتراسونيک Khz 30 در هر ثانيه به بافت‌های زيرين پوست نفوذ کرده و منجر به افزايش فضا بين سلول‌های پوست می‌شود. فرآيند لايه‌برداری و تراش با سرعت ويبراسيون و قرار دادن کاردک مخصوص بر روی پوست جهت هدايت امواج و از بين بردن ناخالص‌ها انجام می‌شود. اين روش آرام و بدون درد باعث نرمی، تميزی و آماده‌سازی پوست می‌شود تا محصولات مراقبت از پوست تاثير بيشتری داشته باشند. برای اين کارکرد ميتوان از آب برای هدايت بهتر امواج به پوست استفاده نمود.

 

نوتريشن (تغذيه)

اين حالت برای احيا و ترميم پوست آسيب ديده و بهبود کک و مک و خال و لکه های صورت مناسب است. بعد از مرحله پاکسازی، می‌توان سطح پوست را با ويتامين C پوشاند و سطح پوست را با پشت تيغه کاردک دستگاه به آرامی ماساژ داد. در این وضعيت، از پرتوهای سبز جهت بهبود جذب مواد مغذی پوست استفاده می‌شود.

 

ليفت و سفت کردن پوست

در اين حالت ابتدا پس از مرحله نوتريشن، سطح پوست را با کرم پوشانده و به آرامی و ملايمت با استفاده از پشت تيغه کاردک دستگاه ماساژ داد. در این وضعيت، از پرتوهای قرمز جهت بهبود اثربخشی استفاده می‌شود.

error: Content is protected !!