جستجو

لیزر کندلا جنتل پرو یو

لیزر کندلا جنتل پرو یو

کندلا (CANDELA) دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج  ۷۵۵ نانومتر از سنگ جواهری بنام الکسا استفاده می‌کند. این دستگاه ساخت شرکت آمریکایی کندلا (CANDELA) می‌باشد که در حال حاضر یکی از مدرنترین و جدیدترین تکنولوزی‌های روز در جهت رفع موهای زائد می‌باشد. جواهر الکسا بعد از تحریک شدن توسط منبع انرژی قوی، از خود اشعه لیزری قوی به طول موج ۷۵۵ نانومتر ساطع کرده که باعث از بین رفتن فولیکول و ریشه مو و در نتیجه توقف رشد و تولید موهای زائد می‌شود. طول موج ۷۵۵ نانومتر بهترین و موثرترین طول موج می‌باشد که هر دستگاهی توان تولید آن را ندارد. یکی از مهمترین تفاوت‌های دستگاه لیزر کندلا (CANDELA) جذب بیشتر و موثرتر انرژی لیزر توسط ملانین می‌باشد که این امر موجب انتقال انرژی بهتر و در نتیجه از بین رفتن فولیکول‌های مو و رفع موهای زائد می‌شود.

لیزر کندلا (CANDELA) دارای یک سیستم خنک کننده است که به منظور کاهش درد و سوزش ناشی از لیزر بر روی دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از این دستگاه، بیشتر مراجعین نیازی به استعمال کرم‌های موضعی و بی حس کننده ندارند ولی در صورتی که فرد در طی جلسات لیزر درمانی، درد داشته باشد، ژل‌های مخصوص برای کاهش آن به کار برده می‌شوند.

 

 

اسپری سیروژن سیستم خنک کننده پویا لیزر الکساندرایت، بهترین دستگاه خنک کننده‌ای است که امروزه به کار برده می‌شود و تضمین خوبی برای لیزر بدون درد است.

همچنین لیزر الکساندرایت کندلا (CANDELA) به گونه‌ای طراحی شده است که کاربری را آسان کرده و به فرد اجازه می‌دهد تا کنترل بهتری بر دستگاه دداشته  باشد. بنابراین نتایج نهایی بهبود یافته و اثر بخشی و ایمنی جلسات درمانی نیز ارتقا پیدا میکند.

error: Content is protected !!