جستجو

دستگاه میکرونیدلینگ

دستگاه میکرونیدلینگ

درماپن دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است که تاثیری هم مرتبه با درمان‌های لیزر و قابل مقایسه با پیلینگ شیمیایی دارد. این دستگاه را می‌توان هم به تنهایی و هم به عنوان مکملی برای روش‌های درمانی دیگر مانند مزوتراپی و PRP به کار برد. سر یکبار مصرف این دستگاه شامل ۹ میکرو نیدل (سوزن‌های بسیار ریز و ظریف) است که بعد هر درمان باید دور انداخته شود. برای درمان با درماپن می‌توانید عمق نفوذ سوزن‌ها را بین ۲/۰ تا ۲ میلی متر تنظیم کرده و با سرعت ۲۵ ضربه در هر ثانیه تا ۹۰ ضربه در هر ثانیه استفاده کنید، که در نهایت بین ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ سوراخ بسیار ریز در ثانیه در سطح پوست ایجاد می‌شود.

درماپن برای تحریک پوست برای ساخت طبیعی کلاژن استفاده می‌شود. درمان با این دستگاه همچنین به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم‌ها و جای جوش، بهبود Stretch Marks و ظاهر کلی پوست بسیار کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می‌کند. درماپن برای بیماران با هر رنگ پوست می‌تواند استفاده گردد و برعکس لیزرها محدودیت کاربری در رنگ پوست‌های تیره ندارد و در افرادی که پوست سبزه دارند نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

 

افزایش نفوذ پذیری پوست :

در روش‌های سنتی و مصرف کرم‌ها بطور معمول ، نفوذ مواد و داروها به پوست کمتر از ۳ درصد خواهد بود در صورتی که با استفاده از درماپن، تا ۹۰ درصد مواد به پوست نفوذ می‌کنند و نتایج بسیار بهتری در زمان کوتاه تر دیده می‌شوند.

error: Content is protected !!