جستجو

پاکسازی پوست

اکتبر 31, 2018

پوست در زیبایی تأثیر زیادی دارد. مراقبت از پوست، یکی از رازهای جوان‌ماندن چهره و زیبایی پوست است. پاکسازی پوست، برداشتن سلول‌های مرده و نیز آلودگی‌هایی است که روی پوست تجمع پیدا کرده است. این کار می‌تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک می‌کند. با این کار سلول‌های لایه‌های سطحی پوست و نیز چربی‌ها و ذراتی که بر اثر آلودگی‌های هوا روی پوست نشسته است، برداشته می‌شود. همان‌طور که می‌دانید برای پاکسازی پوست، روش‌های مختلفی وجود دارد.

پاکسازی پوست

انواع پاکسازی پوست

 

پیلینگ

در این روش پس از شستسوی صورت، پوست را با انواع شیرپاک‌کن‌ها، اسکراب‌ها و تونرها پاک کرده و از یک لایه بردار استفاده می‌کنیم. با این عمل یک لایه سطحی از سلول‌های مرده پوست که حاوی جوش، جای جوش و لکه‌های قهوه‌ای روی پوست است، برداشته می‌شود. در نتیجه این عمل، مشکلات پوستی مانند کدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروک‌های ریز از بین رفته و پوست حالت شاداب و باطراوت پیدا می‌کند. سپس به پوست بخور می‌دهیم تا گرما و رطوبت باعث باز شدن منافذ پوست شود، این امر به خروج سموم زیر پوست کمک می‌کند. پس از آن به وسیله میله‌ای که سر آن حلقه‌ای شکل است شروع به خارج سازی دانه‌های سر سیاه پوست می‌کنیم و در آخر از کرم یا ماسک برای آبرسانی پوست استفاده می‌کنیم. آبرسانی و تغذیه مناسب سلول‌های پوست، به مرور زمان موجب افزایش مقاومت این سلول‌ها در مقابل پیری زودرس پوست می‌شود.

 

میکرودرم

میکرودرم ابریژن، راهکاری برای لایه‌برداری سطح خشک پوست و سلول‌های مرده‌ی آن است. با میکرودرم می‌توانید پوست صاف و زیباتری داشته باشید. بنابه گفته‌ی متخصصان، این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که روی پوست خود خطوط باریک یا رنگ‌دانه‌های ناهموار یا منافذ پوستی مسدود دارند. میکرودرم ابریژن روشی برای لایه برداری پوست، رفع چین و چروک، رفع کک و مک و کلیه لک‌های غیر مادرزادی، رفع جای جوش، کاهش سوراخ‌های ریز پوست و منافذ پوستی، جوانسازی و شفاف‌سازی پوست، براق کنندگی و برگشت خاصیت کشسانی پوست، خارج کردن جوش‌های سرسیاه و سر سفید از پوست استفاده می‌شود. معمولا در این روش یک پاکسازی پوست نیز انجام می‌گردد.

 

هیدرودرمی

هیدرودرمی از کلمه “هیدرات” به معنی”چیزی که باعث مرطوب شدن می‌شود” گرفته شده است، یعنی پوست به صورت کامل در طی فرایند، آب رسانی می‌شود. در این روش  ژل آبرسان را که بر روی پوست زده شده از طریق نازل دستی کوچک دستگاه هیدرودمی ماساژ داده تا ژل آبرسان جذب پوست شود. به طور حتم با این روش بهترین آبرسانی به پوست خود را تجربه خواهید کرد. هيدودرمی ظاهر خطوط ريز، چین‌وچروک‌ها، تغيير رنگ پوست مانند لکه‌های قهوه‌ای ناشی از افزايش سن، منافذ متراکم و بزرگ را بهبود می‌بخشد.

 

اولتراسونیک

دستگاه اولتراسونیک بر روی صورت، از فناوری امواج صوتی سطح بالا برای نفوذ به لایه‌های زیرین سطح پوست و بهبود نفوذ محصولات محافظت پوستی و تسریع ترمیم و احیای سلول‌ها، تونینگ عضلات، بهبود گردش خون، کاهش و کمرنگ سازی چین و چروک های ریز، سفت کردن پوست شل، از بین بردن پف یا افتادگی پلک‌ها، کاهش ظاهر سلولیتی پوست، بهبود آکنه، مسدود کردن منافذ بزرگ، کمرنگ کردن سیاهی زیر چشم‌ها، کک و مک و لکه‌های ناشی از پیری و حتی از بین بردن جای زخم استفاده می‌شود.

 

هزینه خدمات پاکسازی پوست

 

توضیح خدمات

قیمت (تومان)

پیلینگ

استفاده از کرم Peel به مدت ۸-۱۰دقیقه، بخور آب مقطر، پاکسازی جوشهای سیاه و… با قلاب، استفاده از کرم یا سرم درمانی یا آبرسانی،استفاده از ماسک های ورقه ای

میکرودرم (پاکسازی عمقی)

انجام میکرودرم با پودر اکسید آلومینیوم، استفاده از سرم های مزوتراپی و آنتی اکسیدان،ماسک ورقه ای

۱۳۰,۰۰۰

هیدرودرمی (آبرسانی)

انجام هیدرودرمی با ژل آب رسان، بسته به نوع پوست زدن ژل و استفاده از سری UV متناسب پوست،ماسک مرطوب کننده

۱۳۰,۰۰۰

اولتراسوند (جوانسازی و لیفت سطحی)

استفاده از درماری برای لایه برداری،استفاده از درماری برای جذب مواد مزو،استفاده از درماری برای لیفت،ماسک نقابی

۱۵۰,۰۰۰

 

error: Content is protected !!