کاشت گونه با تزریق چربی


کاشت گونه با تزریق چربی

کاشت گونه با تزریق چربی امروزه به امری رایج برای زیبا سازی چهره تبدیل شده است که بانوان با کمک آن جلوه‌ و زیبایی صورت خود را چندین برابر می‌کنند. کاشت گونه می‌تواند چهره افراد را تپل‌تر به نمایش بگذارد و چهره آنها را زاویه‌بندی کند؛ به همین دلیل طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این شیوه زیبا‌سازی و جوان‌سازی همواره فرد هیچ گونه درد و خونریزی نخواهد داشت؛ از این رو به عنوان بهترین روش برای گونه‌گذاری شناخته می‌شود و به صورت حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. چربی که برای کاشت گونه استفاده می‌کنند یا از نوع پروتز مصنوعی و یا از چربی خود بدن می‌باشد که انتخاب آن بسته به نظر پزشک دارد.

 

کاشت گونه با تزریق چربی


تزریق چربی گونه چیست؟

تزریق چربی گونه چیست سوال بسیاری از بانوان است که در جواب آنها باید بگوییم تزریق چربی برای گونه یک روش جوان‌سازی بدون جراحی می‌باشد که با کمک آن به حجیم‌سازی گونه کمک می‌کنند. در این روش همواره هیچ گونه برشی در صورت زده نمی‌شود و تنها پزشکان زیبایی مجرب و با سابقه با کمک سرنگ‌های مخصوص چربی مورد نظر را به گونه تزریق می‌کنند که این عمل اصولا هیچ گونه درد و خونریزی را برای افراد به همراه ندارد. تزریق چربی گونه مختص به تمام افراد در تمام سنین می‌باشد و همه می‌توانند با اطمینان کامل از آن استفاده نمایند تا گونه‌های برجسته و قشنگی داشته باشند.

در این روش که بسیار مدرن و پیشرفته است همواره افراد دچار حساسیت نخواهند شد؛ زیرا در این شیوه از چربی طبیعی موجود در بدن فرد برای تزریق به گونه استفاده می‌کنند. این روش توانسته با عملکرد عالی خود محبوبیت زیادی را در میان افراد به دست بیاورد و به روشی رایج برای گونه گذاری تبدیل گردد. با کمک تزریق چربی به گونه هم می‌توان گونه‌های خود را برجسته کرد و هم می‌توان افتادگی صورت و گونه را درمان نمود؛ به همین دلیل برای همه رده‌های سنی‌ مناسب است تا با کمک آن جوانی و زیبایی را به صورت خود هدیه بدهند.

 

کاشت گونه با تزریق چربی


نحوه گونه‌گذاری با تزریق چربی

گونه گذاری با تزریق چربی به صورت کاملا تخصصی و پیشرفته انجام می‌شود تا عملکرد درستی از خود نشان بدهد. از مراحل انجام گونه‌گذاری با تزریق چربی می‌توان موارد زیر را نام برد:

کاشت گونه با تزریق چربی
 1. ابتدا باید یک مرکز معتبر را برای تزریق انتخاب کرد.
 2. مورد آزمایش و بررسی توسط پزشک قرار گرفت.
 3. در این مرحله چربی برداری را انجام می‌دهند؛ یعنی از بدن خود فرد مقداری سلول چربی جدا می‌کنند.
 4. سلول‌های چربی را آماده می‌کنند؛ یعنی مواد موجود در آنها را جداسازی کرده تا چربی خالص به دست بیاید.
 5. فرد را آماده می‌کنند تا تزریق چربی را انجام بدهند.

تمام مراحل گفته شده باید طبق اصول و استانداردهای پزشکی انجام شود تا فرد دچار عفونت و مشکل نگردد و در نتیجه بهترین عملکرد را روی صورت خود پس از تزریق مشاهده کند. در مرحله برداشت چربی و همچنین تزریق چربی همواره از سرنگ یا همان سوزن‌های مخصوص استفاده می‌شود که این سوزن‌ها هیچ گونه علامتی روی پوست باقی نمی‌گذارند و جای آنها به سرعت بهبود پیدا می‌کند.برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انواع خدمات پوست و مو، می‌توانید با متخصصان کلینیک تماس بگیریدمزایای گونه‌گذاری با تزریق چربی

گونه‌گذاری با تزریق چربی مزایای بسیار فراوان و گسترده‌ای دارد که این مزایا باعث شده تا افراد با اطمینان بیشتری به سراغ این روش رفته و گونه‌های خود را حجیم کنند. از این مزایا می‌توان موارد زیر را نام برد:

 1. حساسیت ندارد.
 2. ایمنی بالایی دارد.
 3. چربی جابجا نمی‌شود.
 4. ماندگاری بیشتری دارد.
 5. چهره طبیعی‌تر دیده می‌شود.
 6. عفونت ندارد.
 7. بهبودی آن بسیار سریع است.

لازم به ذکر است که استفاده از چربی طبیعی برای تزریق به گونه مسلما سلامتی افراد را بهتر تضمین خواهد کرد و در نتیجه می‌توان به راحتی این روش را انتخاب کرد و گونه‌هایی حجیم در اختیار داشت. البته ناگفته نماند که پس از تزریق چربی به گونه صورت شما کبود نخواهد شد و هیچ گونه اثری از تزریق هم باقی نخواهد ماند.کاشت گونه با تزریق چربی چه عوارضی دارد؟

کاشت گونه با تزریق چربی در کنار مزایای فراوان همواره معایبی هم در خود جای داده است که این معایب تنها به دلیل تزریق نادرست و انتخاب مرکز نامناسب برای تزریق می‌باشد. از معایبی که ممکن است هنگام گونه‌گذاری برخی افراد با آن مواجه شوند می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • تزریق نادرست باعث کبودی و ورم صورت می‌شود.
 • ممکن است دچار عفونت گردد.
 • متقارن نبودن گونه پس از تزریق

عوارض گفته شده همه قابل جبران و ترمیم هستند؛ به همین دلیل عوارض این روش زیاد مورد توجه قرار نمی‌گیرد. لازم به ذکر است که برای ترمیم ورم و کبودی می‌توان از کمپرس سرد استفاده است و برای درمان عفونت از آنتی بیوتیک استفاده نمود و در صورت یکسان نبودن گونه‌ها تزریق را دوباره انجام داد.مراقبت‌های قبل از تزریق چربی به گونه

قبل از اقدام برای تزریق چربی به گونه شما باید مراقبت‌های ویژه‌ای را انجام بدهید تا دچار مشکلات نشوید. قبل از اقدام برای تزریق شما باید ابتدا توسط پزشک مورد بررسی قرار بگیرید تا از وضعیت جسمانی و سلامت شما مطلع شود، سپس پزشک صورت شما را معاینه کند و از آن عکس برداری نماید، سپس باید از مراحل انجام مطلع شد و در آخر هم باید از هزینه فعالیت مطلع شد. با رعایت کردن مراقبت‌ها و فعالیت‌های قبل از تزریق چربی به گونه مسلما هم می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید و هم با اطمینان بیشتری آن را انجام بدهید.

کاشت گونه با تزریق چربی

مراقبت‌های لازم پس از پروتز گونه با چربی

پس از انجام پروتز گونه با چربی نیز باید مراقبت‌های ویژه‌ای را انجام داد تا تزریق عملکرد بهتری از خود نشان بدهد و شما دچار عفونت و کبودی و سایر مشکلات نشوید. پس از انجام تزریق باید فعالیت‌های زیر را انجام بدهید:

 1. باید از کمپرس سرد استفاده کنید تا کبودی و تورم صورت خود را کاهش بدهید یا کلا از بین ببرید.
 2. افراد سیگاری باید پس از تزریق کشیدن سیگار را کنار بگذارند.
 3. مصرف دارو‌هایی مانند ویتامین ای، داروی ضد التهاب و مکمل‌های گیاهی خودداری نمایید.
 4. از فعالیت سنگین و حتی ورزش کردن هم تا چند روز جلوگیری کنید تا چربی کاملا تثبیت شود.

هر اندازه که شما مراقبت‌های بعد از تزریق چربی را بهتر انجام بدهید مسلما نتیجه بهتری هم خواهید دید. افرادی که پس از تزریق، مراقبت‌ها را به درستی انجام ندهند ممکن است چربی تزریق شده جابجا شود یا دچار کبودی و ورم زیاد و عفونت شوند؛ پس باید نکات را رعایت کنید تا بهترین گونه‌گذاری را انجام بدهید و از گونه‌های برجسته و صورت زیبا لذت ببرید.

تزریق چربی به گونه چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی به گونه که امروزه به امری رایج تبدیل شده همواره میزان ماندگاری خاصی دارد. در صورتی که از چربی بدن خود فرد استفاده شود، مسلما ماندگاری بیشتری هم خواهد داشت. در صورتی که شما بتوانید از چربی بدن خود برای تزریق به گونه و برجسته کردن آن استفاده کنید، مسلما این عمل دائمی خواهد بود و به مرور زمان دچار تغییر حالت نمی‌شود و نیازی به تمدید آن ندارید؛ اما اگر از ژل استفاده کنید مسلما پس از مدتی جذب شده و دوباره نیاز به تزریق پیدا خواهید کرد؛ به همین دلیل به افرادی که علاقه به گونه‌گذاری دارند توصیه می‌کنیم تا از چربی طبیعی استفاده کنند و همیشه آن را همراه داشته باشند.

ماندگاری بالای تزریق چربی به گونه باعث شده تا این شیوه محبوبیت زیادی را به دست بیاورد و افراد تمام مراحل آن را با اطمینان انجام بدهند و گونه‌های خود را برجسته و زیبا نمایند تا چین و چروک پوستشان هم از بین برود.قیمت گونه گذاری با تزریق چربی

کاشت گونه با تزریق چربی

قیمت گونه گذاری با تزریق چربی به عوامل متعددی بستگی دارد که اصولا توسط پزشک تعیین می‌شوند. در کل این روش چون هم مراحل زیادی دارد و هم بسیار سخت است هزینه بیشتری هم برای افراد به همراه دارد. البته ناگفته نماند که حجم چربی قابل برداشت از بدن، تعداد جلسات تزریق و بسیاری موارد دیگر هستند که بر روی تعیین قیمت این روش تاثیر می‌گذارند. بالا بودن قیمت نهایی تزریق چربی به گونه باعث شده تا افراد همواره قبل از انجام ابتدا از قیمت مطلع شوند و سپس اقدام به انجام تزریق نمایند.

پزشکان معتقد هستند که بیشترین هزینه پرداختی شما برای گونه‌گذاری با تزریق چربی به دو بخش برداشتن چربی و حجم چربی قابل برداشت باز می‌گردد، البته پاکسازی چربی هم می‌تواند هزینه سنگینی را به همراه داشته باشد اما زمان قیمت گیری اصولا هزینه کلی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بدانید که چه میزان هزینه باید بپردازید تا گونه‌گذاری کرده و زیباتر شوید. هر چه حجم چربی که باید به پوست و گونه شما تزریق شود بیشتر باشد مسلما هزینه پرداختی هم بیشتر خواهد شد؛ از این رو توصیه می‌شود که قبل از انجام فعالیت حتما استعلام گرفته و از مبلغ قابل پرداخت مطلع شوید.دریافت مشاوره رایگان انواع خدمات پوست، مو، لیزر و زیبایی

با کلینیک آراکام در تماس باشیدچه زمانی به تزریق چربی گونه فکر کنیم؟

افراد ممکن است با گذشت زمان دچار افتادگی گونه و چین و چروک پوست صورت شوند که این زیبایی چهره آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهد که در این صورت باید مورد درمان قرار بگیرند. اگر می‌خواهید افتادگی گونه و پوست خود را از بین ببرید بهترین راه تزریق چربی می‌باشد؛ زیرا روشی ماندگار و دائمی است که برگشت ندارد. زمانی که احساس می‌کنید پوست شما دچار فرورفتگی و کاهش حجم شده به خصوص در ناحیه گونه یا اگر می‌خواهید از یک روش جوان‌سازی استفاده کنید که ماندگاری و دوام بیشتری دارد، می‌توانید به تزریق چربی به گونه و صورت فکر کنید. مواجه شدن با موارد گفته شده باعث می‌شود تا افراد به فکر زیباسازی صورت خود افتاده و با انتخاب تزریق چربی به گونه به راحتی و با اطمینان کامل آن را انجام بدهند و از زیبایی خود لذت ببرند.


گونه‌گذاری با تزریق چربی برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی هستند که دارای مشکلاتی مانند از دست رفتن حجم بافت گونه در اثر بالا رفتن سن، آسیب دیدگی گونه، کاهش زیاد وزن، ظاهر بد مادرزادی یا ژنتیکی و... هستند که اصولا به این افراد توصیه می‌کنیم از روش تزریق چربی برای گونه‌گذاری استفاده کنند. مسلما جوانسازی و زیباسازی صورت برای بانوان امری واجب و ضروری است، اما روش‌هایی موجود همواره هم زمان و هزینه زیادی نیاز دارند و هم ماندگاری زیادی ندارند؛ اما تزریق چربی به دلیل ماندگاری بالا و عملکرد عالی توانسته به یک روش ایده‌آل تبدیل شود. این شیوه برای بسیاری از افراد مناسب است تا با کمک آن گونه‌گذاری کنند؛ پس سن در زمینه انجام آن نقشی ندارد و فرد تنها به زیبایی خود توجه می‌کند.

البته کهن سالان و افراد لاغر بیشتر برای استفاده از این روش در اولویت هستند؛ زیرا با تزریق چربی به گونه می‌توان هم افتادگی و چروک پوست صورت و گونه را درمان کرد و هم می‌توان با گونه‌گذاری چهره را شاداب‌تر و زیباتر نمود. در کل قبل از انجام این فعالیت پزشک شما را مورد بررسی قرار می‌دهد تا بدانید که این شیوه برای شما مناسب است یا خیر؟

گونه‌گذاری با تزریق برای چه افرادی منع شده؟

گونه گذاری با تزریق برای گروهی از افراد منع شده است که زمان مراجعه به پزشک هم منع استفاده برای آنها توضیح داده می‌شود. افراد زیر مجاز به انجام تزریق چربی به گونه خود نیستند:

 • خانم‌های باردار؛ زیرا نمی‌توان از بدن آنها چربی برداشت.
 • افراد زیر ۱۸ سال.
 • افرادی که قصد انجام عمل جراحی صورت را دارند.
 • افرادی که دارای شکستگی گونه یا زخم در این ناحیه هستند، نمی‌توانند تزریق انجام بدهند.
 • افرادی که دارای عفونت در ناحیه گونه هستند هم از تزریق منع شده‌اند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری‌های اختلالات انعقادی خون و بیماری‌های قلبی و عروقی هستند نیز از گروه منع شده هستند.

این دسته از افراد نام برده باید مراقب باشند؛ زیرا در صورت انجام تزریق به اصرار خودشان ممکن است دچار بیماری‌های ناگواری شوند که درمان آنها بسیار سخت خواهد بود.سخن پایانی

برای انجام تزریق چربی به گونه برای برجسته کردن آن باید همواره به مرکزی مراجعه کنید که هم دارای سابقه و اعتبار و مجوز باشد و هم دارای پزشکانی مجرب باشد که در زمینه جوانسازی و زیباسازی صورت افراد مهارت و تخصص لازم را دارند. با مراجعه به سایت آراکام می‌توان به پزشکان مجرب دسترسی پیدا کرد و با اطمینان کامل در این مجموعه معتبر و شناخته شده تزریق چربی به گونه را انجام داد.