جستجو

درباره آراکام

به نام خالق زیبایی‌ها

درود بی کران …

بسیار مفتخر و سعادتمندیم که برای انجام خدمات خود آراکام را انتخاب نموده‌اید. حضور شما دلگرمی ما و انگیزه بخش بالابردن سطحی کیفی خدمات ماست.

آراکام یعنی چه :

 آراکام برگرفته از مصدر لغوی آراستن و کام به معنای نهایت و مقصود، اقتباس شده است و معنی کلی آن نهایت آراستگی می‌باشد.

داستان شکل گیری آراکام :

مرکز آراکام از سال ۱۳۹۶ و با پشتوانه تجربه ای ۵ ساله در زمینه خدمات زیبایی، با رویکردی دانش بنیان و با هدف ارائه خدماتی متفاوت در حوزه پوست، مو، زیبایی فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز با بهره‌گیری از متخصصین متعهد و مجرب توانسته است ساختار انجام خدمات در حوزه زیبایی را از رویکرد درآمد‌زایی مطلق به نتیجه‌گرایی تغییر دهد و هر روزه متعهدانه در نیل این هدف بزرگ در تلاش و گسترش فعالیت‌های خود می‌باشد.

شعار آراکام :

در سفر فردا جوانتر از امروز باشید

هدف آراکام :

همان گونه که از نام آراکام بر می‌آید هدف غائی این مرکز قدم برداشتن در راستای توسعه خدمات زیبایی و در مقیاس وسیعتر توسعه این خدمات در سطح کشور عزیزمان است تا همه ایرانیان  بتوانند از خدمات بهتر و با کیفیت، آنچنان که لایق هر ایرانی است بهره‌مند گردند. این مرکز با بهره‌گیری از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی‌ها تلاش می‌نماید  استاندارد کلی این نوع خدمات را در کشور بالا برده و در جهت رضایت مشتریان خود عمل نماید و تلاش می‌کنیم با ارائه هرچه بهتر خدمات در محیطی آرام و ایمن در کنار شما و در خدمت شما باشیم.

یک نام تجاری موفق، بهترین و ارزشمند ترین سرمایه ای است که هر سازمانی دارد

آرمان آراکام :

ما اعتقاد داریم در جامعه‌ای که امید به زندگی نسبت به سایر کشورهای دنیا از درصد پایین‌تری برخوردار است و جمعیت ما  به لحاظ سنی رو به پیری می‌رود، می‌بایست برای مردم خدماتی انجام داد تا با بهره‌گیری از رضایت ظاهری خود بتوانند به رضایت قلبی رسیده و درآموزش و ایجاد انگیزه برای نسل‌های بعدی مفید واقع شوند و در نهایت مردمانی صلح طلب، خوشحال‌تر و با آرامش بیشتر در کنار یکدیگر باشیم.

چشم انداز و ماموریت:

ما در دنيايي كه فناوري، بشدت زمينه‌هاي مختلف زندگي را تحت تاثير قرار داده است، خدماتی در حوزه‌هاي سلامت، زیبایی و درمان فراهم مي‌آوريم تا در نگاه مخاطبان، تحسين برانگيزترين شركت در صنعت خود باشيم. ايجاد سازمان مبتني بر فطرت انساني با موقعيت رهبري خدمات زیبایی در كشور با كيفيت كلاس جهاني و در راستاي تحقق بلند مدت رضایت مشتریان مأموریت ماست.

حتی اگر خدماتی مد نظر دارید که از عهده ما خارج است با آغوش باز پذیرای شما هستیم و شما را به مراکز معتبر و قابل اعتماد معرفی خواهیم نمود.

تیم آراکام :

 • مدیریت آراکام

  مرکز آراکام با مدیریت مهندس رضا زندیه، عضو انجمن مهندسین صنایع و با بیش از یک دهه تجربه مدیریتی در زمینه‌های مختلف سازمان اعمم از منبع انسانی، مدیریت مالی اداری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت برندینگ و مدیریت تحقیق و توسعه می‌باشد

  خط مشي و روش‌های مدیریتی آراکام :

  • مشتري مداري و حصول اعتماد و تلاش براي جلب حداكثر رضايت مشتريان
  • تعهد به مسؤوليت‌هاي تضامنی و قراردادي
  • امانت‌داري در حفظ اطلاعات خصوصی درمانی مشتریان محترم
  • دانايي محوري و تلاش در جهت ارتقاء سطح علمي و كارشناسي خدمات
  • نوآوري و خلاقيت در راستاي تحول خدمات زیبایی و درمانی
  • ارتقاء كيفيت خدمات تحت روش‌هاي استاندارد

 • مدیریت خدمات تخصصی پزشکی

  مدیریت خدمات تخصصی و درمانی آراکام زیر نظر سرکار خانم دکتر الهه لطفی عضو انجمن متخصصین پوست و زیبایی که با بیش از ده سال سابقه ارائه خدمات درمانی و تخصصی حرفه‌ای در خدمت شما عزیزان می‌باشد.

 • مدیریت خدمات اجرایی پزشکی

  سرکار خانم دکتر رویا بدرلو فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با سابقه کاری بیش از ۱۵ سال در زمینه پوست و مو و زیبایی. دوره دیده و عضو انجمن علمی پزشکی لیزری ایران

 • مدیریت بخش اپراتوری

  سرکار خانم فریبا عابدی با تجربه ای بالغ بر ۱۵ سال و آشنا به عملکرد حرفه‌ای کلیه دستگاه‌های مرتبط با لیزر موهای زائد و خدمات پوستی و از نخستین افرادی که کار با دستگاه‌های لیزر در ایران را آموزش دیده است در خدمت مشتریان محترم می‌باشد.

 • مدیریت بخش روابط عمومی

  سرکار خانم شیما همتی با بیش از ۵ سال سابقه در زمینه ارتباط با مشتری.

 • مدیریت تبلیغات

  سرکار خانم مهشاد شکورپور

تجهیزات و تکنولوژی

 ما برتــرین تجهــیزات و فنــاوری‌های نـوین مطــــرح زیبــایی و لاغـری را بر طبـق اسـتاندارد‌هـــای FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان گـرد هــم آورده و همواره تلاش داریم جدیدترین تکنولوژی‌های موجود بین المللی را برای آنچه ایده‌آل شماست به خدمت بگیریم. امیدواریم بتوانیم فرصتی باشیم برای کسب زیبایی و سلامتی و همچنین ایجاد ارزش درونی برآورده سازی ظاهری زیباتر و جذابتر برای شما مشتریان محترم.

تعهد و مشاوره

متعهدانه تلاش داریم در جهت رضایت قلبی و ظاهری شما عزیزان آنچه در توان داریم اجرا نماییم. کلیه مراجعه کنندگان محترم، تحت مشاوره رایگان پزشکان این مرکز قرار می‌گیرند و بعد از دریافت اطلاعات لازم و معاینه نیازمندی‌های درمانی آنها مشخص می‌شود و تا پایان انجام خدمات و کسب رضایت شما در کنارتان خواهیم بود.

 

 

 

error: Content is protected !!