دسته‌بندی نشده

معرفی دستگاه آر اف نمسیس

دستگاه ار اف نمسیس

این دستگاه برای لاغری موضعی استفاده می‌شود و مجهز بودن کلینیک‌های زیبایی به این دستگاه مزیت بزرگی برای آن‌ها محسوب می‌شود.

دستگاه ار اف نمسیس ساخت کشور کره جنوبی است و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا محبوبیت بالایی دارد 

این دستگاه قابل استفاده برای تمامی نواحی بدن است و به شکل مونوپلار فرایند لاغری را انجام می‌دهد ودارد. از این دستگاه برای برطرف کردن مشکلاتی هم‌چون لاغری، شل بودن نوحی مختلف بدن، رفع غبغب و… استفاده می‌شود.

ویژگی‌های دستگاه ار اف نمسیس

  • گرمایش سریع در چند دقیقه
  • امکان ایجاد جرقه در حین درمان بسیار پایین
  • مصرف پایین برق در حالت استفاده از دستگاه 
  • امکان تنظیم دستگاه در دو حالت RF (۰.۳ و ۰.۵ مگاهرتز) به منظور استفاده در قسمت‌های مختلف بدن و صورت
  • برخورداری از اثر سینرژیک ساکشن و فناوری RF 

استفاده از دستگاه آر اف نمسیس برای لاغری

دستگاه rf نمسیس به عنوان یک دستگاه رادیو فرکانسی می‌تواند تاثیر زیادی برای لاغری موضعی داشته باشد. از آنجایی که استفاده از این دستگاه به عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته می‌شود طرفداران زیادی به خصوص در میان بانوان پیدا کرده است. در بدن انسان مولکول‌ها قطب‌های مثبت و منفی دارند که بدون القای میدان الکتریکی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. زمانی که مناطق مختلف بدن انسان در مقابل این دستگاه قرار می‌گیرد تحت تاثیر امواج رادیو فرکانسی قرار گرفته و باعث جذب و دفع مولکول‌ها خواهد شد.
حرکت مولکول‌های بدن انسان باعث لاغری می‌شود و افزایش دمای پوست انسان را به وجود خواهد آورد. این دستگاه با افزایش دمای بدن انسان می‌تواند چربی‌های اضافی را کاهش داده و به درمان آن کمک کند. در این دستگاه امواج رادیو فرکانسی یا رادیو فرکانسی با ترکیب وکیوم استفاده می‌شود. استفاده از امواج رادیو فرکانسی با ترکیب وکیوم باعث افزایش گردش خون و افزایش

درمان سلولیت یا چاقی موضعی با دستگاه آر اف نمسیس

یکی از بیماری‌هایی که افراد زیادی از آن رنج می‌برند چاقی‌های موضعی و سلولیت است. دستگاه آراف نمسیس می‌تواند تاثیر زیادی برای از بین بردن این بیماری داشته باشد.

این دستگاه به دلیل داشتن قطب‌های مثبت و منفی می‌تواند در عمق بالا نفوذ کرده و چاقی‌های موضعی را از بین ببرد. این دستگاه برگرفته از طب سنتی شرقی است که می‌تواند باعث از بین بردن مشکلات زیاد بدن انسان شود.

این دستگاه دارای حالت‌های مختلفی است که می‌توان از این حالت‌ها برای تنظیم کردن قدرت آن استفاده کرد. رفع سلولیت در بدن انسان با استفاده از این دستگاه به صورت تک عضوی یا در تمام نقاط بدن قابل انجام است. سلولیت باعث تغییر ظاهر جوانی و زیبایی پوست می‌شود. سلولیت در نقاط مختلف بدن مانند ران، باسن و شکم به وجود می‌آید و با ایجاد این بیماری سطح پوست حالت ناخوشایندی پیدا می‌کند. این بیماری باعث ناهموار شدن پوست شده و در موارد شدید حالت گره‌دار به خود می‌گیرد.

در صورتی که سلولیت در نواحی مختلف بدن انسان ایجاد شود باعث کاهش اعتماد به نفس فرد شده و به دنبال روش مناسبی برای از بین بردن آن است. با تولید دستگاه آر اف نمسیس یک راه حل آسان برای رفع سولیت ایجاد شد.

برای رزرو خدمات می‌توانید به سایت آراکام مراجعه کنید و هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات درمانRF یا رادیو فرکانسی می‌توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *