پوست و مو, روشها و تجهیزات درمانی

پروفایلو

پروفایلو

پروفایلو یک روش درمانی غیر تهاجمی برای شلی پوست است که نه تنها خطوط صورت و چین و چروک‌ها را درست کرده، بلکه باعث بهبود سستی پوست، رنگ پوست، بافت و آبرسانی  نیز می‌شود. این درمان برای بیمارانی انجام می‌شود که علائم قابل توجه و قابل رویت از پیری پوست دارند. با افزایش سن، پوست ما کلاژن و الاستین کمتری تولید می‌کند.

پروفایلو یک درمان برای اصلاح بیولوژیکی پوست می‌باشد که این باعث تحریک کلاژن می‌شود. این یک پرکننده یا بیورویتالایزر نیست. پروفایلو به شما یک نتیجه  نرم کننده، ضد چروک و بیولوژیکی تحریک کننده و افزایش چشمگیر استحکام گونه همراه با یک اثر مرطوب کننده عمیق بر روی پوست می‌دهد. درمان‌های پروفایلو فرصتی برای دستیابی به لیفت صورت و نتایج اصلاحی بدون هرگونه مداخله جراحی می‌باشد.

 

نکات کلیدی پروفایلو، این روش ضد چروک

آیا پوست شما دچار کمبود آب، گرفتگی، خستگی و کمبود حجم و قابلیت ارتجاعی می‌شود؟

در این صورت ، پروفایلو یک درمان جوان سازی صورت برای شما می‌باشد. ازسن ۳۰ سالگی پوست شما شروع به از دست دادن مقدار قابل توجهی کلاژن ، الاستین و اسید هیالورونیک (HA) می‌کند، که همه اینها علائم پیری را تشدید می‌کند. پروفایلو از اسید هیالورونیک ساخته شده است که به پوست شما آبرسانی فوق العاده‌ای می‌دهد، در حالی که باعث بهبود رنگ و بافت پوست شما با نتایج طبیعی و دقیق می‌شود.

 

پروفایلو چیست؟

پروفایلو اولین محصول اسید هیالورونیک قابل تزریق  برای درمان سستی و شلی پوست می‌باشد. این یک روش درمانی ترمیم پوست است که برای جوانسازی پوست شما طراحی شده است و به شما چهره‌ای درخشان و با طراوت می‌بخشد.

این درمان تولید کلاژن و الاستین با انتشار آهسته HA را تحریک می‌کند که به طور قابل توجهی ظاهر خطوط و چین و چروک‌ها را بهبود می‌بخشد.

این یکی از بالاترین غلظت HA در بازار است و نه تنها در تقویت و آبرسانی پوست موثراست بلکه باعث ترمیم بافت پیری و افتادگی نیز می‌شود.

جذابیت پروفایلو این است که مانند پرکننده‌های پوستی شکل چهره را تغییر نمی‌دهد، باعث ایجاد ظاهری طبیعی و نرم شدن خطوط و چین و چروک‌های ظریف می‌شود.

بنابراین، مزیت درمان با پروفایلو این است که به نظر نمی‌رسد شما کاری بر روی صورتتان انجام داده‌اید و کاملا طبیعی می‌باشد.

پروفایلو نتایج عالی را به عنوان یک روش درمانی به تنهایی و یا همراه با سایر درمان‌های زیبایی ارائه می‌دهد.

پروفایلو

 

پروفایلو چگونه کار می کند؟

به عنوان یک محصول تثبیت شده پروفایلو در حدود ۲۸ روز در پوست می‌ماند. در طی این مدت، پروفایلو با آزاد کردن آهسته HA ، ۴ نوع مختلف کلاژن و الاستین را در پوست تحریک می‌کند، این تحریک منجر به بهبود قابل توجهی از بافت مانند سفت شدن و لیفت می‌شود.

پروفایلو منحصر به فرد است زیرا هیچ محتوای BDDE در آن وجود ندارد. این مجموعه از نظر دمایی رابطه متقابل با تولید ترکیب تثبیت شده H-HA و L-HA دارد. علیرغم داشتن مقادیر بالای HA، پوست دچار التهاب نمی‌شود و باعث بهبودی پوست می‌شود. علاوه بر این، به دلیل ترکیبات متصل شیمیایی، افزایش ثبات HA در تنزل آنزیمی و مکانیکی وجود دارد.

در مشاوره اولیه، پزشک زیبایی، صورت شما را به درستی برسی می‌کند. نکته خوب در مورد پروفایلو این است که واقعاً محدودیت سنی بالایی وجود ندارد و موارد منع مصرف این محصول بسیار اندک می‌باشد زیرا این روش با حداقل تهاجم، عمل می‌کند.

قبل از انجام کار پوست شما تمیز شده و مایع تقویت کننده کلاژن به پنج نقطه اصلی، در هر طرف صورت شما تزریق می‌گردد، این نقاط شامل کنار گوش‌ها، چین و چروک‌های بینی (خطوط خنده در اطراف دهان)، چانه، زیر چشم و بالای گونه‌ها می‌باشد

این عملیات باعث ایجاد احساس سوزش ناخوشایند می‌شود که در حدود ۲۰ ثانیه ادامه دارد. بنابراین، قبل از اینکه احساسش کنید، تمام خواهد شد. بدون هیچگونه اثری از مشاهده چندین تزریق و بدون نیاز به هیچگونه استراحتی می توانید به کارهای روزمره خود برگردید.

نتایج تنها پس از ۲ جلسه ۴ تا ۶ هفته فاصله از هم قابل مشاهده است. نتایج درمانی تا حدود شش ماه ادامه دارد.

پروفایلو

 

کدام نواحی با پروفایلو قابل درمان هستند؟

پروفایلو به خصوص در درمان پوست‌های شل گردن، گونه‌ها و خط فک و همچنین مناطق دیگر که معمولاً برای درمان با محصولات تزریقی دشوار تلقی می‌شود، مؤثر است. مانند:

  • شقیقه ها
  • خطوط اطراف دهان و چانه
  • پیشانی
  • دست‌ها
  • ‌بالای بازوها
  • قفسه سینه و دکولته

 

عوارض

مانند هر نوع  درمان تزریقی، خطرات جزئی از جمله کبودی و تورم و همچنین عفونت، واکنش آلرژیک، مشکلات عروقی و آسیب عصبی وجود دارد. اگرچه IBSA (تولید کننده پروفایلو) ادعا می‌کند این موارد نادر است.

 

آیا پروفایلو ارزشش را دارد؟

به طور خلاصه، پروفایلو فقط خوب نیست بلکه شگفت انگیز است! و در حال حاضر در این طوفان دنیای زیبایی پروفایلو خوش درخشیده و به سادگی هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد. صادقانه بگویم، پروفایلو، بوتاکس و پرکننده‌های دیگر را کنار زده و نتایج بسیار چشمگیری داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *